Nejste přihlášeni (Přihlásit se)


FAQ

Jak se zaregistruji na stránky jako student?
Postačí se přihlásit pomocí Vašeho Facebooku, nebo vytvořit účet přes formulář.

Jak mám zvolit správný kurz?
Pro zvolení správného kurzu doporučujeme udělat rozřazovací test, který zhodnotí Vaši znalost jazyka, o který máte zájem. Rozřazovací testy jsou zdarma a můžete si je vyzkoušet zde.

Kde najdu informace o kurzu?
Po zvolení úrovně v daném jazyce se Vám zobrazí stránka se seznamem kurzů. U každého kurzu najdete detailní popis kurzu, cenu celkem za kurz a cenu za jednu video chat lekci. Také zde najdete náhled termínů, které si lektor vyhradil pro video chat lekce.

Jak se zaregistrovat do kurzu?
Po přihlášení na stránky a výběru kurzu, který Vám bude nejlépe vyhovovat, klikněte na daný kurz. Zde si můžete vybrat, zda chcete zaplatit za celý kurz, nebo pouze za vstup ke cvičením v kurzu a video chat lekce s lektorem budete platit zvlášť.

Jak kontaktovat učitele?
Kontaktovat učitele můžete posláním zprávy z Vašeho účtu. S učitelem se setkáváte vždy ve Vámi zvolené video chat lekci.

Co je to video chat lekce?
Video chat lekce je cvičení, ve kterém s učitelem vždy proberete to, co je pro danou lekci naplánováno. Například, procvičení výslovnosti, slovní zásoby a jiné. Pro video chat lekci musíte mít nainstalovanou web kameru s mikrofonem. Ukázka přihlášení na video chat lekci.

Co dělat, když nejsem spokojený s kurzem?
Můžete se z kurzu odhlásit a nevyčerpané finanční prostředky se Vám převedou do Vaší peněženky. Dále máte možnost absolvovanou video chat lekci do 24 hodin reklamovat . Při uznané reklamaci Vám bude částka vrácena do Vaší peněženky.

Jak hodnotit učitele?
Hodnotit učitele můžete přes Facebook.